Фестиваль 2019

Краса врятує світ

VIII Ковальський фестиваль «Металеве Серце України» у 2019 році проходив під гаслом «Краса врятує світ». Тож ковалям з різних куточків нашої країни, а також іноземним майстрам довелося протягом двох днів фестивалю продумати і «подарувати» центральній скульптурі у вигляді двох дівчат найкращі черевички. Впевнена, що «Панянка» та «Селянка», після шопінгу залишилися цілковито задоволеними, адже таке розмаїття взуття на різні життєві випадки нечасто зустрінеш навіть у фірмових магазинах. 

Та дива на цьому не зупинялися. Вражені красою дівчат, ковалі представили на голосування широкому загалу різнопланові творчі роботи, зроблені за ескізами, відібраними журі. Відтак, домашня робота «Люстерко для красуні» знов стала випробуванням, адже кожного року майстерність майстрів зростає, а глядачам стає все важче визначитися з улюбленим твором. Цього року була відзначена художня робота «Я – люстерко» Станіслава Скрипника із Вінниці. Цікавими знахідками були також твори Максима Марчука з селища Воскодави та Петра Кохановського з м.Дубно
Справжнім відкриттям як для досвідчених майстрів так і для поціновувачів художнього ковальства стали твори Дмитра Кушнірука. Роботи, зроблені з титану, є взірцем не лише творчого хисту, але й неабиякої майстерності і вправності у виконанні. 

Розвагою і родзинкою цьогорічного фестивалю стала наявність кількох фотозон – і дітлахи і дорослі охоче фотографувалися біля скульптури козаків, приборкували в уяві вовків, поринали у дитинство із «Іжачком у тумані», слухали байку про життя від бабусі та вправлялися в логічних завданням із Булгаковським котом Бегемотом.
Як і кожного року, діти залюбки долучалися до кувань, а майстри тішилися від нової талановитої зміни, що  так швидко набирається сил. Ввечері Свято замерехтіло вогнями приборкувачів фаєр-шоу, а нічні кування набули таємничого і казкового вигляду. Понад 80 майстрів з усієї України робили справжнє диво, дякуючи організаторам цього видовищного ковальського дійства.  

Фотогалерея

+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

Відео